Pubox E-Ticaret
Pubox Web Studio
  • 09.03.2022
  • 17:18:29

XML bayilik her zaman tedarikçiden alınarak stoksuz bir şekilde direk alıcıya ulaştırmaktır. Aracıya gerek kalmadan bayilerin direk olarak gönderim sağlama şeklidir. Her zaman xml bayilik kullanılan bir çalışma şeklidir. Bir ürünü aracısız olarak ulaştırmak isteyen tedarikçi her zaman risksiz ve avantajlı konuma geçer. Beklentiye en iyi şekilde cevap veren bayilikler çalışma alanlarında online olarak sürdürdükleri için aracı için de eksi konuma geçmeden ve zarar etmeden satışlarını gerçekleştirir.

XLM Bayilik Nasıl Alınır?

XLM bayilikler gibi dropshipping veren firmalar için de aynı şekilde çalışma alanları mevcuttur. En büyük ortak payda ise online olarak Pazar yerini seçerek, risk almadan çalışmalarına devam etmeleridir. Metince Peruk firması ile sayılı bayilik vardır. Bu sebeple belirlenmiş firmaların dışında çalışma olanağı yoktur. Yeni gelişen iş kolları arasında olduğu için gelişme süreci içerisinde belirlenmiş firma sayısı zamanla artış gözlenmesi beklenir.

XLM Bayilik Alma Şartları Neler?

Birçok ticaret modeli arasında en çok revaçta ola ise stoksuz e ticaret modelidir. Belirlenen modelde çalışma sistematiği önce işletme sahibinin online olarak ürünlerini satışa sunduğu internet platformları içerisinde gerçekleştirdiği e-ticaret şeklidir. XLM bayilik açabilmek için öncelikli olarak şirket açılması gerekir. Fatura kesme zorunluluğu bulunduğu için tedarikçi firmalar istenilen şartları taşımadığı zaman başvuruları kabul etmeyebilirler. XLM bayilik ile ilgili merak edilenleri Metince Peruk sitesinden öğrenebilirler.

 

Yorum Yap:

İletişim Bilgileri

Mecidiyeköy, Raşit Rıza Sokağı
N:11/A, 34381 Şişli/İstanbul

Sizin için daima hazırız. (0212) 272 25 27 (0532) 367 12 96
Bizi Takip Et