Kurumsal SEO

SEO Danışmanlığı Nedir?

SEO hizmeti popüler olan arama motoru Google üzerinde ilk sayfalarda sıralama elde edilmesi için sitenin gerekli analiz ve çalışmalarını kapsar. Buradaki en önemli kriter "anahtar kelime belirleme" aşamasıdır. Web Sitesi trafiği elde edeceğiniz anahtar kelimenin rekabet düzeyinin düşük fakat doğrudan alakalı kelimeler olması gerekir. Örnekle; web sitesi hizmeti sunan bir markanın site kelimesinde ilk sıralarda yer alması hem daha zor hemde alakasız trafiğe sebep olur. Pazarlanan hizmetin doğrudan alakalı ve nitelikli trafik elde etmesi gerekir.

Başarıyı doğru adımlarla yakalamak için veri ve analizlerle ilerlemekteyiz. Tüm aşamaları resmi olarak ilerleterek ezber bozan sistemsel çalışmayla başarımızı taçlandırmaktayız. SEO hizmeti hiçbir zaman garanti bir hizmet değildir. Fakat başarısız olması durumlarda yapılacak anlaşmalar ile her iki tarafın zararı minimize edilmektedir.

Kurumsal SEO Danışmanlığı ve E-Ticaret SEO Danışmanlığı arasında zamanlama olarak büyük farklılıklar göz edilmektedir. Öncelikli olarak tercih ettiğiniz E-Ticaret Yazılımının SEO alt yapısına uygun olması ve dosyaların doğrudan düzenleme imkanı olması gerekir. E-Ticaret SEO Danışmanlığı hizmetinde sadece üst sıralarda yer almanız, yeterli değildir. Güven ve kurumsal firma görünümünü yansıtmanız gerekir. Her ne kadar büyük bir marka olsanız da İnternet sitenizde sunduğunuz içerik kadar müşterileriniz sizi tanıyacaktır.

Bölgesel olarak hizmet sunan markalar için ideal hizmet türüdür. Özellikle rekabetin daha az gözlemlendiği ve müşteri kitlesine daha hızlı biçimde ulaştığınız Bölgesel SEO Danışmanlığı etkili SEO Stratejileri arasında yer alır. Bölgesel anahtar kelimelerin birbirileri ile link alışverişinde bulunması ve müşteriye sunulması hem SEO açısından hem ziyaretçi açısından da hızlı ilerlemenize sebep olacaktır.

Demo Talebi

Size yukarıdaki bilgiler üzerinden ulaşacağız.
Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar.

Proje Aşamaları

Her projeye, ilk projemiz gibi heyecan ve inançla başlıyoruz. Sizin inandığınız ve başarılı olacağınız projelerin içerisinde imzamızın olması bizim için bir gururdur.

Anahtar Kelime ve Sektör Keşfi

Anahtar Kelime ve Sektör Keşfi

SEO hizmetinde başarılı olmak için tüm verilerin kayıt altında olması gerekir. "Ezber bozmanın vakti geldi" diyerek anahtar kelimelerin alaka düzeyi ve sektördeki diğer İnternet siteleri kontrol edilerek doğru kriterlerdeki kelimeler listeye eklenmelidir. Alaka düzeyi en yüksek ve rekabet oranı minimum olan anahtar kelimelerde başarı sağlamak markaya kısa sürede etkileşim kazandıracaktır.

Site Tasarım ve Yazılım Analizi

Site Tasarım ve Yazılım Analizi

Site tasarımı ve Site yazılımı SEO faktörünü doğrudan etkileyen en temel faktördür. Eğer sıralamalarda ciddi bir artış talep ediliyorsa o halde tasarım ve yazılımın hem teknik hem de reel olarak sektöre uygun olması gerekir. İyi tasarım; kişiden kişiye değişen bir varyasyondur. Fakat ortalamanın altında kalmak sizi doğrudan negatif etkileyecektir.

İç SEO ve Dış SEO

İç SEO ve Dış SEO

Site tasarım ve yazılım aşamasından sonra ki en önemli faktör ziyaretçilerinize sunduğunuz içeriktir. Tıpkı site sahipleri gibi Google arama motoru da ziyaretçilerine en doğru siteyi göstermekle sorumludur. Bu sebeple Google'ın vizyonuna paralel doğrultuda ilerleyecek biçimde site ziyaretçilerinize markanızı, hizmetinizi veya ürünlerinizi en detaylı ve anlaşılabilir biçimde anlatmak ile sorumlu olmak gerekir.

Sıralama Kontrolü

Sıralama Kontrolü

SEO Danışmanlığı hizmeti sonrasında sıralama kontrolleri gerçekleştirerek başarımızı beraber taçlandıralım.

İletişim Bilgileri

Mecidiyeköy, Raşit Rıza Sokağı
N:11/A, 34381 Şişli/İstanbul

Sizin için daima hazırız. (0212) 272 25 27 (0532) 367 12 96
Bizi Takip Et