Daha Fazla Müşteri,

Profesyonel Web Ajansı

Web Tasarım sadece web sitesi oluşturmak değildir. Rakip analizi doğrultusunda; web sitesi tasarımı  içerisinde kullanılacak metaryallerin belirlenmesi gerekmektedir. Hizmet sunulacak hedef kitleye yönelik eylemler oluşturmak gerekir. 

Mobil, masaüstü ve tablet cihazlara uygun biçimde tasarım oluşturuyoruz. Responsive tasarım adı verdiğimiz uygulamalarımızda; mobil ve masaüstü cihazlarda farklı tasarımlar oluşturarak müşteri davranışlarını yönetiyoruz. Örnekle, whatsapp uygulamasını masaüstü tasarımda kullanmak çok mantıklı bir eylem olmayacaktır. Bu durumda mobil için whatsapp uygulaması, masaüstü için online chat uygulaması tercih etmekteyiz.

Popüler olan Google Arama Motorunda ilk sıralara yerleşmek için illaki SEO Danışmanlık hizmeti almak zorunda değilsiniz. Web sitesi tasarımı oluşturulurken alt yapı buna uygun biçimde hazırlanması durumunda belirli bir süreden sonra İnternet Sitesi önemli sıralamalar katedecektir. Sunduğumuz birçok referans, arama motorlarında önemli sıralara ilerlemiştir.

Bilgiye çok kolay biçimde ulaştığımız modern çağda, hız oldukça önemli bir kriter haline gelmiştir. Birçok önemli kurumun paylaştığı önemli bilgiler es geçilerek daha hızlı açılan web sitesi tasarımlarına yöneltmekteyiz. Hıza karşı hassas davranıyoruz. Sunucu optimizasyonu ve kodlama yapısını; hıza karşı duyarlı hale getirerek saliseler içerisinde açılan web sitesi yazılımı oluşturuyoruz.

Demo Talebi

Size yukarıdaki bilgiler üzerinden ulaşacağız.
Uzun yolculuklar tek bir adımla başlar.

Proje Aşamaları

Her projeye, ilk projemiz gibi heyecan ve inançla başlıyoruz. Sizin inandığınız ve başarılı olacağınız projelerin içerisinde imzamızın olması bizim için bir gururdur.

Logo ve Kurumsal Kimlik

Logo ve Kurumsal Kimlik

Markanızı daima yaşatacak ve hatırlanabilir kılmasını sağlayacak maddelerin en temelidir. Doğru Logo Tasarımı ve kurumsal renk çalışması ile beraber Web sitesi çalışmalarına başlayabilirsiniz. Markanızın logosu bulunmuyorsa; Pubox Web Tasarım bu hizmeti sizlere ücretsiz olarak sunmaktadır. Mevcut logonuz varsa yüksek çözünürlük formatında sizlere teslim etmektedir.

Sektör Analizi

Sektör Analizi

Projenin hızlı ve doğru bitmesi için doğru tespit ve analizlere ihtiyacınız vardır. Mevcut İnternet siteniz olsun veya olmasın; sektördeki rakiplerinizi inceleyerek ihtiyacınıza uygun tasarım ve modüller belirlenir. Her web sitesinde farklı özellikler bulunur. Sizi dinleyerek ve marka analizi yaparak ihtiyaçlarınızı belirlemekteyiz.

Web Sitesi Tasarım ve Yazılımı

Web Sitesi Tasarım ve Yazılımı

Wordpress Site Tasarımı hazırlayarak markalara sunmuyoruz. Tüm alt yapıyı dinamikleştirerek; hız, resim, kod yapısını optimize ederek tasarım ve yazılım aşamalarında 360° tüm aşamaları kontrol ediyoruz. Proje içerisinde yer alan tüm aşamaların kontrollerini sağlayarak tarafınıza sunuyoruz. Gelecek olan feed backler doğrultusunda tasarım ve yazılım alanında iyileştirmeler yaparak projeyi geliştiriyoruz.

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama

Dijital Pazarlama hizmetini iki farklı türde değerlendirmekteyiz. Uzun vadeli ve kısa vadeli yatırımlar ile web sitelerinize değer kazandırmaktayız. Tıpkı fiziki projeleriniz gibi markanızı büyütmenize yardımcı oluyoruz. Kısa vadede yapılan marka çalışması daha hızlı kazanç sağlarken uzun vadeli çalışmalarınız ise düzenli kazanç temin etmeyi amaçlamaktadır.

İletişim Bilgileri

Mecidiyeköy, Raşit Rıza Sokağı
N:11/A, 34381 Şişli/İstanbul

Sizin için daima hazırız. (0212) 272 25 27 (0532) 367 12 96
Bizi Takip Et